01.06.2011 · Zuzana Kobíková

Jednota českých matematiků a fyziků se vyjádřila ke zprávě Národní ekonomické rady vlády o stavu vzdělanosti (NERV)

Jednota českých matematiků a fyziků (JČMF) ve Stanovisku připomíná, že materiál podskupin NERV opomíjí podíl, jaký mají na výchově budoucích středoškolských učitelů filozofické a přírodovědecké fakulty. Ostře protestuje proti snahám omezit vzdělávání učitelů pouze na bakalářský stupeň.

Předsednictvo JČMF projednalo Závěrečnou zprávu podsupin NERV pro konkurenceschopnost a podporu podnikání ze dne 28. 2. 2011. Výsledkem je Stanovisko, jehož text je k dispozici ve formátu PDF:

FUCHS, E. Stanovisko Jednoty českých matematiků a fyziků ke zprávě Národní ekonomické rady vlády o stavu vzdělanosti [online]. 10. 3. 2011 [cit. 2011-13-03]. Společnost učitelů matematiky JČMF. Dostupné z WWW:http://class.pedf.cuni.cz/NewSUMA/Default.aspx?PorZobr=1&PolozkaID=-1&ClanekID=190

Mgr. Zuzana Kobíková

O autorovi

Jako PR managerka projektu Vzdělávání budoucích středoškolských učitelů přírodních věd, matematiky a informatiky zajišťuje obsahovou náplň webu Učit se učit a public relations celého projektu. Na Ústavu hudebních věd Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyučuje studenty oboru Teorie interaktivních médií předměty Seminář kritiky a online publicistiky a Redakce e-zinu TIM. Je autorkou specializované kuchařské knihy pro lidi s celiakií a potravinovými alergiemi Vařím s láskou: bez lepku, mléka, vajec.

 

 

Přidejte svůj komentář

Vaše jméno:
Titulek:
 
BBCODES_BOLDBBCODES_ITALICBBCODES_UNDERLINEBBCODES_STRIKETHROUGHBBCODES_SUBSCRIPTBBCODES_SUPERSCRIPTBBCODES_EMAILBBCODES_IMAGEBBCODES_URLBBCODES_LISTBBCODES_ULISTBBCODES_QUOTEBBCODES_CODEBBCODES_CONTENTID
Komentář:

Prosím poskládejte obrázek - ochrana proti spamu