01.06.2011 · Zuzana Kobíková

Navštivte seminář z fyziky na PřF MU

Studujete střední školu, fyzika Vás baví, a rádi byste se o ní dozvědeli více? Není nic snazšího: Navštěvujte Semináře z fyziky! Konají se v posluchárně F2 v areálu Přírodovědecké fakulty MU na Kotlářské 2 v Brně. A co je právě na programu? 23. 2. 2011 v 15:00 přednáší Jan Novotný na téma Velký příběh mořských dmutí . Více se o programu seminářů dozvíte zde.

Mgr. Zuzana Kobíková

O autorovi

Jako PR managerka projektu Vzdělávání budoucích středoškolských učitelů přírodních věd, matematiky a informatiky zajišťuje obsahovou náplň webu Učit se učit a public relations celého projektu. Na Ústavu hudebních věd Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyučuje studenty oboru Teorie interaktivních médií předměty Seminář kritiky a online publicistiky a Redakce e-zinu TIM. Je autorkou specializované kuchařské knihy pro lidi s celiakií a potravinovými alergiemi Vařím s láskou: bez lepku, mléka, vajec.

 

Přidejte svůj komentář

Vaše jméno:
Titulek:
 
BBCODES_BOLDBBCODES_ITALICBBCODES_UNDERLINEBBCODES_STRIKETHROUGHBBCODES_SUBSCRIPTBBCODES_SUPERSCRIPTBBCODES_EMAILBBCODES_IMAGEBBCODES_URLBBCODES_LISTBBCODES_ULISTBBCODES_QUOTEBBCODES_CODEBBCODES_CONTENTID
Komentář:

Prosím poskládejte obrázek - ochrana proti spamu